K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Fasádní páska oranžová 20 kusů

Cena: 30 Kč

Typ materiálu: stavební materiál

Původní cena cca. 55- 60,- prodám za 35,- kus
10 a více kusů 30,- kus
Vše nové
okres opava
pro více info pište na email carcha688@gmail.com
nebo tel. 601320192 jen SMS
Oranžová páska je malířská a fasádní páska, odolná UV-záření, speciálně vyvinutá pro profesionální použití. Lehce odstranitelná 30 dnů od aplikace bez zanechání lepidla. Pro vytváření rovných přechodů v omítce. Díky skvělé přilnavosti lze vytvořit ostré linie. Na širokou paletu různorodých povrchů, zahrnujících: dříve natřené stěny a stropy, sokly, zárubně a rámy oken lakované / fermežované dřevěné části, kovové kliky a závěsy dveří, plastové části, keramické a kamenné obklady nebo pulty, sklo, zrcadla, podlahové lišty, kování, nerezové prvky, omítky, cihly, beton, dřevo, obklady a dlažbu a mnoho dalších.
Nosičem je LDPE / textilní mřížka s UV filtrem, která je opatřena speciálním souvislým lepivým bezrozpouštědlovým kaučukovým lepidlem pro profesionální použití. Celková tloušťka: 0,2 mm, pevnost v tahu: 3 kg/cm, přilnavost na kov: 15 N / 25 mm. Tepelná odolnost pásky -10°C až +60°C. Aplikovat pásku je možné od +0°C.

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:601320192
Lokalita: okres Opava

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Fasádní páska oranžová 20 kusů

Jistič-Deon

Jistič-Deon

JISTIČ/Deon J21U IN 37A. DŘÍVĚJŠÍ VÝROBEK ORLICKÝCH ELEKTROTECHNICKÝCH ZÁVODŮ -...

Cena: 300,-

Rámek plotu

Rámek plotu

Prodám rámek plotu, možné použití na kotec a podobně. 160X180 cm. zhotoveno z...

Cena: 350,-

TOPlist