K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Vánoční osvětlení - venkovní LED sítě - nové!

Cena: 390 Kč

Spojovatelný systém - stavebnice, 24V, 100x teplá bílá LED, svítí stále, rozměry sítě 2 x 1,5 m, transparentní kabel, spojka /konektor, bez trafa! Kvalitní výrobek švédské firmy KonstSmide. Záruka na vyzkoušení. Katalog. cena (e-light.cz, č. 4613-103): 1.160 Kč. Mám více kusů. Při odběru 5 ks je 1 ks navíc zdarma!
*** Osobní odběr Praha, nebo při platbě předem možno zaslat Českou poštou (poštovné a balné od 99,- Kč). Na dobírku po špatných zkušenostech už nezasílám! Inzerát platný do smazání.
*** Použití: vánoční nebo slavnostní výzdoba v interieru a exterieru. Mikro LED velikosti cca jako hlavička zápalky, nepůsobí rušivě ani v interiéru. Napájecí sada 230V/24V je dodávána zvlášť. Z napájecí sady lze napájet max. 1000 LED. SYSTÉM 24V umožňuje vzájemné propojení různých komponentů jako šňůr, hadic, girland, třásní apod. až do délky 100m (1000xLED) z jednoho zdroje. Vodotěsné rychospojky - konektory.

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Pro kontaktování využijte možnost "Odpovědět na inzerát".
Lokalita: Praha (149 00)

Všechny inzeráty uživatele

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Vánoční osvětlení - venkovní LED sítě - nové!

Dřívka

Dřívka

Dřevo Prodám 30ks dřívek na ptačí budku nebo na zahrádku za okno je to světle dř...

Trampolína 4m

Trampolína 4m

Prodám trampolínu 4m nová síť. . .

Cena: 3 500,-

TOPlist