K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Ventilátor radiální

Cena: 900 Kč

Typ materiálu: instalační materiál

Prodám nový radiální ventilátor EB 250

• standardní provedení
• zabudovaný filtr
• zpětná klapka
Malé radiální ventilátory řady EB jsou vhodné pro relativně delší vzduchovody s větší tlakovou ztrátou. Jsou vhodné do koupelen, wc a kuchyní. Radiální ventilátory EB lze použít pro větrání v bytové výstavbě, ve spojení s hygrostatem HYG 2 nebo hygrostatem kombinovaným s termostatem pro odvětrání vlhkých prostor.
Technické parametry
Otáčky [min-1] 2200
Průtok [m3/hod] 225
Výkon [W] 60
Napětí 230V
Max. teplota [°C] 40
Průměr potrubí [mm] 100
Krytí IP IPX4
Hlučnost [dB(A)] 52
Skříň: Skříň ventilátoru je z nárazuvzdorného plastu, barva je bílá. Skříň je určená k montáži na stěnu. Ve výtlaku ventilátoru je zpětná klapka. Čelní mřížka obsahuje u provedení EB 250 filtr.
Oběžné kolo: Oběžné kolo ventilátoru je radiální, plastové s dopředu zahnutými lopatkami. Oběžné kolo je staticky a dynamicky vyvážené.
Motor: Motor ventilátoru je asynchronní s kotvou nakrátko a stíněným pólem. Motor je vybaven ochranou proti přehřátí. Maximální provozní teplota okolí je 40 °C. Motor má kluzná ložiska. Krytí IP44. Provedení HT má krytí IPX2.
Svorkovnice: Svorkovnice ventilátoru je přístupná po sejmutí čelní mřížky a víka svorkovnice, připojení kabelem pod omítkou nebo na omítce. Svorkovnice obsahuje odlehčovací sponu proti vytržení kabelu.
Hluk: Hluk emitovaný ventilátorem je měřen ve vzdálenosti 1,5 metru v ose ventilátoru na straně sání.
Montáž :montáž ventilátoru bez omezení horizontálně nebo vertikálně .Původní cena 3800,-Kč
Cena nyní- 900,-Kč

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:724437049
Lokalita: Ostrava 12 (712 00)

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Ventilátor radiální

TOPlist